D502-10-INS
Klein ToolsKlein Tools
D502-10-INS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: D502-10-INS
Manufacturer/Brand: Klein Tools
Product description PLIERS ADJUST FLAT NOSE 10.25"
Datasheets: D502-10-INS.pdf
RoHs Status Not applicable / Not applicable
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of D502-10-INS
Part Number D502-10-INS Manufacturer Klein Tools
Description PLIERS ADJUST FLAT NOSE 10.25" Lead Free Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Quantity Available 1557 pcs Data sheet D502-10-INS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
D502-16
D502-16
Manufacturers: Klein Tools
Description: PLIERS ADJUST FLAT NOSE 16.25"
In stock: 1635 pcs
Download: D502-16.pdf
RFQ
D502-10TT
D502-10TT
Manufacturers: Klein Tools
Description: PUMP PLIERS 10" QUICK ADJUST
Download:
RFQ
Description: PLIERS ADJUST FLAT NOSE 6.50"