L-15W33NJV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W33NJV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15W33NJV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 33NH 500MA 150 MOHM
Datasheets: L-15W33NJV4E.pdf
  • Message
Specifications of L-15W33NJV4E
Part Number L-15W33NJV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 33NH 500MA 150 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant