L-15W27NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W27NKV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15W27NKV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 27NH 600MA 120 MOHM
Datasheets: L-15W27NKV4E.pdf
  • Message
Specifications of L-15W27NKV4E
Part Number L-15W27NKV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 27NH 600MA 120 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant