L-15W15NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W15NKV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15W15NKV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD
Datasheets: L-15W15NKV4E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of L-15W15NKV4E
Part Number L-15W15NKV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant