L-15W12NJV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W12NJV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15W12NJV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD
Datasheets: L-15W12NJV4E.pdf
  • Message
Specifications of L-15W12NJV4E
Part Number L-15W12NJV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant