L-15F2R2KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F2R2KV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-15F2R2KV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 2.2UH 110MA 3.1 OHM
Datasheets: L-15F2R2KV4E.pdf
  • Message
Specifications of L-15F2R2KV4E
Part Number L-15F2R2KV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 2.2UH 110MA 3.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant