L-14W82NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W82NKV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-14W82NKV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM
Datasheets: L-14W82NKV4E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of L-14W82NKV4E
Part Number L-14W82NKV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant