L-14W68NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W68NKV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-14W68NKV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM
Datasheets: L-14W68NKV4E.pdf
  • Message
Specifications of L-14W68NKV4E
Part Number L-14W68NKV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant