L-14W22NJV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W22NJV4E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-14W22NJV4E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Datasheets: L-14W22NJV4E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of L-14W22NJV4E
Part Number L-14W22NJV4E Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant