L-14C33NKV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C33NKV4T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-14C33NKV4T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 33NH 300MA 650 MOHM
Datasheets: L-14C33NKV4T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
12000 pcs
  • Message
Specifications of L-14C33NKV4T
Part Number L-14C33NKV4T Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 33NH 300MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant