L-07W68NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07W68NJV4T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-07W68NJV4T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 68NH 100MA 1.12 OHM
Datasheets: L-07W68NJV4T.pdf
  • Message
Specifications of L-07W68NJV4T
Part Number L-07W68NJV4T Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 68NH 100MA 1.12 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant