L-07W43NKV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07W43NKV4T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-07W43NKV4T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 43NH 100MA 810 MOHM
Datasheets: L-07W43NKV4T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of L-07W43NKV4T
Part Number L-07W43NKV4T Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 43NH 100MA 810 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant