L-07W20NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07W20NJV4T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-07W20NJV4T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM
Datasheets: L-07W20NJV4T.pdf
  • Message
Specifications of L-07W20NJV4T
Part Number L-07W20NJV4T Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant