L-07C82NKV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C82NKV6T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-07C82NKV6T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 82NH 100MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: L-07C82NKV6T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
20000 pcs
  • Message
Specifications of L-07C82NKV6T
Part Number L-07C82NKV6T Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 82NH 100MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant