L-05B18NJV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-05B18NJV6T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L-05B18NJV6T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FIXED IND 18NH 200MA 1.5 OHM SMD
Datasheets: L-05B18NJV6T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of L-05B18NJV6T
Part Number L-05B18NJV6T Manufacturer Johanson Technology
Description FIXED IND 18NH 200MA 1.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant