3550LP14A300T
Johanson TechnologyJohanson Technology
3550LP14A300T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3550LP14A300T
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FILTER LOWPASS 3.55GHZ WIMAX
Datasheets: 3550LP14A300T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of 3550LP14A300T
Part Number 3550LP14A300T Manufacturer Johanson Technology
Description FILTER LOWPASS 3.55GHZ WIMAX Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 449126 pcs Data sheet 3550LP14A300T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3550HP15A0500E
3550HP15A0500E
Manufacturers: Johanson Technology
Description: HIGH PASS FILTER SMD 3.6GHZ 0805
In stock: 6295 pcs
Download: 3550HP15A0500E.pdf
RFQ
3551
Manufacturers: Adafruit
Description: STRAIGHT HDMI SOCKET ADAPTER
Download: 3551.pdf
RFQ
3551 MC005
3551 MC005
Manufacturers: Alpha Wire
Description: CBL RIBN 15COND MULTI 100'
In stock: 374 pcs
Download: 3551 MC005.pdf
35509
Manufacturers: Desco
Description: SLEEVE DISS PURE-TOUCH 6OZ
Download:
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: BUSS FUSEBLOCK
Download:
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: CONN QC RCPT 0.187 SOLDER
Download: 3551.pdf
Manufacturers: EasyBraid Co.
Description: PUMP/BOTT PURE-TOUCH HDPE SQ 6OZ
Manufacturers: 3M
Description: BADGE MONITOR ETHYLENE OXIDE 5PC
In stock: 631 pcs
Manufacturers: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Description: CONN RECEPTCLE HOUSING 20POS 2MM
Description: CONN RECEPTCLE HOUSING 15POS 2MM
3550FB39C0050E
3550FB39C0050E
Description: BALUN 3.3GHZ-3.8GHZ 50/50 1008
Download: 3550FB39C0050E.pdf
Manufacturers: Inspired LED
Description: D/F FILM CLEAR 5/16 X 36Y, KILLE
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year