0915LP15B026E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0915LP15B026E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 0915LP15B026E
Manufacturer/Brand: Johanson Technology
Product description FILTER LOWPASS GSM/CDMA 915MHZ
Datasheets: 0915LP15B026E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 0915LP15B026E
Part Number 0915LP15B026E Manufacturer Johanson Technology
Description FILTER LOWPASS GSM/CDMA 915MHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 211613 pcs Data sheet 0915LP15B026E.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
09160009905XL
09160009905XL
Manufacturers: HARTING
Description: LP-ADAPTER HAN DD (1000 PCCK)
In stock: 42793 pcs
Download: 09160009905XL.pdf
RFQ
Manufacturers: Mill-Max
Description: CONN SPRING-LOADED
Download:
RFQ
0915AT43A0042E
0915AT43A0042E
Manufacturers: Johanson Technology
Description: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Download:
Manufacturers: HARTING
Description: PC BOARD ADAPTER 2 4MM BOARD
Download: 09160009908.pdf
Manufacturers: Phoenix Contact
Description: CIR BRKR 12A 250VAC 65VDC
Download: 0915849.pdf
Description: FIXING SCREW M3 FOR INSERTS
Manufacturers: Phoenix Contact
Description: CIRCUIT BREAKER THRM-MAG 16A