SPB80N04S2-04
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPB80N04S2-04 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPB80N04S2-04
Manufacturer/Brand: International Rectifier (Infineon Technologies)
Product description MOSFET N-CH 40V 80A D2PAK
Datasheets: SPB80N04S2-04.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of SPB80N04S2-04
Part Number SPB80N04S2-04 Manufacturer International Rectifier (Infineon Technologies)
Description MOSFET N-CH 40V 80A D2PAK Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3442 pcs Data sheet SPB80N04S2-04.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SPB80N03S2L-05
SPB80N03S2L-05
Manufacturers: International Rectifier (Infineon Technologies)
Description: MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK