ATB106M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB106M050 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ATB106M050
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Datasheets: ATB106M050.pdf
  • Message
Specifications of ATB106M050
Part Number ATB106M050 Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2773 pcs Data sheet ATB106M050.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ATB106M025
ATB106M025
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD