DLA60I1200HA
IXYSIXYS
DLA60I1200HA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DLA60I1200HA
Manufacturer/Brand: IXYS Corporation
Product description DIODE GEN PURP 1200V 60A TO247AD
Datasheets: DLA60I1200HA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
30 pcs
  • Message
Specifications of DLA60I1200HA
Part Number DLA60I1200HA Manufacturer IXYS
Description DIODE GEN PURP 1200V 60A TO247AD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 26511 pcs Data sheet DLA60I1200HA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DLACE-P2-UT1
DLACE-P2-UT1
Manufacturers: Lattice Semiconductor
Description: IP CORE DEINTERLACER ECP2
In stock: 6 pcs
Download: DLACE-P2-UT1.pdf
RFQ
DLA40IM800PC
DLA40IM800PC
Manufacturers: IXYS Corporation
Description: DIODE GEN PURP 800V 40A TO263