PS5R-VA12
IDECIDEC
PS5R-VA12 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PS5R-VA12
Manufacturer/Brand: IDEC
Product description POWER SUPPLY 7.5W 12VDC DIN
Datasheets: PS5R-VA12.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Message
Specifications of PS5R-VA12
Part Number PS5R-VA12 Manufacturer IDEC
Description POWER SUPPLY 7.5W 12VDC DIN Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1901 pcs Data sheet PS5R-VA12.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PS5N
PS5N
Manufacturers: NKK Switches
Description: SWITCH ROTARY 2-11POS 30A 125V