XCAL4004DN
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: XCAL4004DN
Manufacturer/Brand: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Product description SENSOR PRESSURE DIFF 4" H2O 4SIP
Datasheets: XCAL4004DN.pdf
  • Message
Specifications of XCAL4004DN
Part Number XCAL4004DN Manufacturer Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description SENSOR PRESSURE DIFF 4" H2O 4SIP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5048 pcs Data sheet XCAL4004DN.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
XCARD XC-1A
XCARD XC-1A
Manufacturers: XMOS
Description: BOARD DEV KIT XS1-G4
In stock: 4231 pcs
Download:
RFQ
XCARD XC-1
XCARD XC-1
Manufacturers: XMOS
Download: XCARD XC-1.pdf
RFQ
XCA170STR
XCA170STR
Manufacturers: IXYS Integrated Circuits Division
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Download: XCA170STR.pdf
XCAL5010GN
XCAL5010GN
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 4SIP
Download:
XCARD XC-2
XCARD XC-2
Description: BOARD DEV KIT XS1-G4 ETHERNET
Download: XCARD XC-2.pdf
XCAL4010DN
XCAL4010DN
Description: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Download: XCAL4010DN.pdf
XCA170
XCA170
Download: XCA170.pdf
XCA-01
XCA-01
Manufacturers: Excelsys Technologies Ltd.
Description: CONFIG POWER CHASSIS 400W 6 SLOT
In stock: 439 pcs
Download: XCA-01.pdf
XCA-00
XCA-00
In stock: 367 pcs
Download: XCA-00.pdf
XCA170S
XCA170S
Download: XCA170S.pdf
XCA415DN
XCA415DN
Description: PRESS SENSOR 4V 15PSI
Download: XCA415DN.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year