ICL321R030-01
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
ICL321R030-01 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ICL321R030-01
Manufacturer/Brand: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Product description ICL 1 OHM 20% 30A 32MM
Datasheets: ICL321R030-01.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of ICL321R030-01
Part Number ICL321R030-01 Manufacturer Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description ICL 1 OHM 20% 30A 32MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant