308NPC100
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
308NPC100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 308NPC100
Manufacturer/Brand: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Product description POT 100 OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Datasheets: 1.308NPC100.pdf2.308NPC100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of 308NPC100
Part Number 308NPC100 Manufacturer Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description POT 100 OHM 1/2W PLASTIC LINEAR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5703 pcs Data sheet 1.308NPC100.pdf2.308NPC100.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
308N500K
308N500K
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: POT 500K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
In stock: 5377 pcs
Download: 308N500K.pdf
RFQ
308NPC100K
308NPC100K
Description: POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Download: 308NPC100K.pdf
RFQ
308NPC2500
308NPC2500
Description: POT 2.5K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Download: 308NPC2500.pdf
308N25K
308N25K
Download: 308N25K.pdf
308N5K
308N5K
Description: POT 5K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR