ST80X-10S
HiroseHirose
ST80X-10S Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ST80X-10S
Manufacturer/Brand: Hirose
Product description CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD
Datasheets: ST80X-10S.pdf
  • Message
Specifications of ST80X-10S
Part Number ST80X-10S Manufacturer Hirose
Description CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6815 pcs Data sheet ST80X-10S.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ST80X-24S(30)
ST80X-24S(30)
Manufacturers: Hirose
Description: CONN PLUG 24POS VERT CRADLE SMD
In stock: 42212 pcs
Download: ST80X-24S(30).pdf
RFQ
ST80X-18S
ST80X-18S
Manufacturers: Hirose
Description: CONN PLUG 18POS SMD
Download: ST80X-18S.pdf
RFQ
ST80X-18S(30)
ST80X-18S(30)
Download: ST80X-18S(30).pdf
ST80X-18S(50)
ST80X-18S(50)
Download: ST80X-18S(50).pdf
ST80X-10S(30)
ST80X-10S(30)
Description: CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD