FH26W-27S-0.3SHW(15)
HiroseHirose
FH26W-27S-0.3SHW(15) Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FH26W-27S-0.3SHW(15)
Manufacturer/Brand: Hirose
Product description CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A
Datasheets: FH26W-27S-0.3SHW(15).pdf
  • Message
Specifications of FH26W-27S-0.3SHW(15)
Part Number FH26W-27S-0.3SHW(15) Manufacturer Hirose
Description CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3409 pcs Data sheet FH26W-27S-0.3SHW(15).pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
FH26W-25S-0.3SHW(97)
FH26W-25S-0.3SHW(97)
Manufacturers: Hirose
Description: CONN FFC FPC 0.3MM SMD
In stock: 69690 pcs
Download: FH26W-25S-0.3SHW(97).pdf
RFQ
FH26W-25S-0.3SHW(99)
FH26W-25S-0.3SHW(99)
Manufacturers: Hirose
Description: CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A
Download: FH26W-25S-0.3SHW(99).pdf
RFQ
FH26W-27S-0.3SHW(05)
FH26W-27S-0.3SHW(05)
Description: CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A
Download: FH26W-27S-0.3SHW(05).pdf
FH26W-25S-0.3SHW(60)
FH26W-25S-0.3SHW(60)
Description: CONN FPC/FFC 25POS .3MM
Download: FH26W-25S-0.3SHW(60).pdf
FH26W-25S-0.3SHW(98)
FH26W-25S-0.3SHW(98)
Download: FH26W-25S-0.3SHW(98).pdf
FH26W-27S-0.3SHW(97)
FH26W-27S-0.3SHW(97)
Download: FH26W-27S-0.3SHW(97).pdf
FH26W-29S-0.3SHW(05)
FH26W-29S-0.3SHW(05)
Description: CONN FPC BOTTOM 29POS 0.30MM R/A
Download: FH26W-29S-0.3SHW(05).pdf
FH26W-29S-0.3SHW(10)
FH26W-29S-0.3SHW(10)
Download: FH26W-29S-0.3SHW(10).pdf
FH26W-27S-0.3SHW(10)
FH26W-27S-0.3SHW(10)
Download: FH26W-27S-0.3SHW(10).pdf
FH26W-27S-0.3SHW(60)
FH26W-27S-0.3SHW(60)
Download: FH26W-27S-0.3SHW(60).pdf
FH26W-27S-0.3SHW(98)
FH26W-27S-0.3SHW(98)
Description: CONN FPC/FFC 27POS .3MM
Download: FH26W-27S-0.3SHW(98).pdf
FH26W-27S-0.3SHW(99)
FH26W-27S-0.3SHW(99)
Download: FH26W-27S-0.3SHW(99).pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year