DX20M-68S
HiroseHirose
DX20M-68S Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DX20M-68S
Manufacturer/Brand: Hirose
Product description CONN RECEPT VERT 68 POS PCB
Datasheets: DX20M-68S.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of DX20M-68S
Part Number DX20M-68S Manufacturer Hirose
Description CONN RECEPT VERT 68 POS PCB Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6024 pcs Data sheet DX20M-68S.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DX20M-68S(50)
DX20M-68S(50)
Manufacturers: Hirose
Description: CONN RECEPT VERT 68 POS PCB
In stock: 8125 pcs
Download: DX20M-68S(50).pdf
RFQ
DX20M-50S
DX20M-50S
Manufacturers: Hirose
Description: CONN RECEPT VERT 50 POS PCB
Download: DX20M-50S.pdf
RFQ
DX20M-26S
DX20M-26S
Description: CONN RECEPT VERT 26 POS PCB