DF20B-2830SCFA
HiroseHirose
Hirose
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DF20B-2830SCFA
Manufacturer/Brand: Hirose
Product description CRIMP CONTACT
Datasheets: DF20B-2830SCFA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
20000 pcs
  • Message
Specifications of DF20B-2830SCFA
Part Number DF20B-2830SCFA Manufacturer Hirose
Description CRIMP CONTACT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2590316 pcs Data sheet DF20B-2830SCFA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DF20A-10DS-1C
DF20A-10DS-1C
Manufacturers: Hirose
Description: CONN SOCKET CRIMP 10POS DUAL
In stock: 364072 pcs
Download: DF20A-10DS-1C.pdf
RFQ
DF208ST-G
DF208ST-G
Manufacturers: Comchip Technology
Description: RECTIFIER BRIDGE 2.0A 800V DFS