3260B-12S(55)
HiroseHirose
Hirose
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3260B-12S(55)
Manufacturer/Brand: Hirose
Product description CONN RECEPTACLE 12 POS SMD
Datasheets: 3260B-12S(55).pdf
  • Message
Specifications of 3260B-12S(55)
Part Number 3260B-12S(55) Manufacturer Hirose
Description CONN RECEPTACLE 12 POS SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4469 pcs Data sheet 3260B-12S(55).pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3260B-12S5(55)
3260B-12S5(55)
Manufacturers: Hirose
Description: CONN RECEPTACLE 12 POS SMD
In stock: 5500 pcs
Download: 3260B-12S5(55).pdf
RFQ
32606
Manufacturers: Klein Tools
Description: BIT SET ASSORTED W/ADAPTER 6IN1
Download: 32606.pdf
RFQ
32607
Manufacturers: Wiha
Description: CUTTER SIDE OVAL FLUSH 5"
Download: 32607.pdf
3260B-12S3(01)
3260B-12S3(01)
Manufacturers: Hirose
Download: 3260B-12S3(01).pdf
3260B-12S1(55)
3260B-12S1(55)
Download: 3260B-12S1(55).pdf
Manufacturers: Wiha
Description: PLIERS SOFT GRIP 7.0"
3260B-12S4(55)
3260B-12S4(55)
Download: 3260B-12S4(55).pdf
Description: PLIERS, CUTTERS SET 8PC
In stock: 586 pcs
3260B-12S3(55)
3260B-12S3(55)
Download: 3260B-12S3(55).pdf
Description: PLIERS COMBO FLAT NOSE 7.09"
3260B-12S3(56)
3260B-12S3(56)
Download: 3260B-12S3(56).pdf
Description: PLIERS COMBO FLAT NOSE 8"
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year