ST242008SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ST242008SS
Manufacturer/Brand: Hammond Manufacturing
Product description BOX S STEEL NAT 26.9"L X 20"W
Datasheets: 1.ST242008SS.pdf2.ST242008SS.pdf3.ST242008SS.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 148 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of ST242008SS
Part Number ST242008SS Manufacturer Hammond Manufacturing
Description BOX S STEEL NAT 26.9"L X 20"W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 148 pcs Data sheet 1.ST242008SS.pdf2.ST242008SS.pdf3.ST242008SS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ST23T2M5ZBE
ST23T2M5ZBE
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
In stock: 6782 pcs
Download: ST23T2M5ZBE.pdf
RFQ
ST24248LG
ST24248LG
Manufacturers: Hammond Manufacturing
Description: BOX STEEL GRAY 26.9"L X 24"W
In stock: 285 pcs
Download: ST24248LG.pdf
RFQ
ST23T1M4ZQ
ST23T1M4ZQ
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V