T10C140BF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: T10C140BF
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL
Datasheets: T10C140BF.pdf
  • Message
Specifications of T10C140BF
Part Number T10C140BF Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5577 pcs Data sheet T10C140BF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
T10C080BF
T10C080BF
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: THYRISTOR TVS 80V 250A 3PIN RADL
In stock: 3328 pcs
Download: T10C080BF.pdf
RFQ
T10C220B
T10C220B
Description: THYRISTOR TVS 220V 250A 3PIN RDL
Download: T10C220B.pdf
RFQ
T10C140B
T10C140B
Description: THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL