T10B270B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B270B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: T10B270B
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description THYRISTR SIBOD 270V 250A DO201AD
Datasheets: T10B270B.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of T10B270B
Part Number T10B270B Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description THYRISTR SIBOD 270V 250A DO201AD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 151598 pcs Data sheet T10B270B.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
T10B200
T10B200
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: THYRISTR SIBOD 200V 250A DO201AD
In stock: 181881 pcs
Download: T10B200.pdf
RFQ
T10B270
T10B270
Description: THYRISTR SIBOD 230V 250A DO201AD