T10A220E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10A220E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: T10A220E
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description THYRISTOR SIBOD 220V 100A DO-15
Datasheets: T10A220E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of T10A220E
Part Number T10A220E Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description THYRISTOR SIBOD 220V 100A DO-15 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 229427 pcs Data sheet T10A220E.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
T10B065
T10B065
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: THYRISTOR SIBOD 65V 250A DO201AD
In stock: 4932 pcs
Download: T10B065.pdf
RFQ
T10A270B
T10A270B
Description: THYRISTOR SIBOD 270V 100A DO-15
Download: T10A270B.pdf
RFQ
T10A220
T10A220
Description: SIBODTM AX 100A - 220V STD IH