S2035KTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2035KTP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2035KTP
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description SCR NON-SENS 200V 35A ISO TO-218
Datasheets: 1.S2035KTP.pdf2.S2035KTP.pdf
  • Message
Specifications of S2035KTP
Part Number S2035KTP Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description SCR NON-SENS 200V 35A ISO TO-218 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4557 pcs Data sheet 1.S2035KTP.pdf2.S2035KTP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S202TY2
S202TY2
Manufacturers: Sharp Microelectronics
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V
In stock: 5029 pcs
Download:
RFQ
S202TY1
S202TY1
Download:
RFQ
S2040
S2040
Manufacturers: Microsemi
Description: RECTIFIER
Download: S2040.pdf
S203E
S203E
Manufacturers: Swanstrom Tools
Description: CUTTER STAND OFF ANVIL
Download: S203E.pdf
S203M75Z5UN63J0R
S203M75Z5UN63J0R
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: CAP CER 0.02UF 1KV Z5U RADIAL