P2500SCMC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P2500SCMC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P2500SCMC
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA
Datasheets: P2500SCMC.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P2500SCMC
Part Number P2500SCMC Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3572 pcs Data sheet P2500SCMC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
P2500SARP
P2500SARP
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: SIDAC LCAS SYM 230V 150A DO-214
In stock: 7014 pcs
Download: P2500SARP.pdf
RFQ
P2500SBLRP
P2500SBLRP
Description: SIDACTOR BI 230V 250A DO-214AA
Download: P2500SBLRP.pdf
RFQ
P2503
P2503
Manufacturers: TPI (Test Products International)
Description: 250MHZ X 100 3M CABLE LENGTH
Download:
P2500SBRP
P2500SBRP
Description: SIDAC LCAS SYM 230V 250A DO-214
Download: P2500SBRP.pdf
P2500SCMCRP
P2500SCMCRP
Description: SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA
Download: P2500SCMCRP.pdf
P2500SCMCLRP
P2500SCMCLRP
Download: P2500SCMCLRP.pdf
P2500SCRP
P2500SCRP
Description: SIDAC LCAS SYM 230V 400A DO-214
Download: P2500SCRP.pdf
P250B
P250B
Description: PROBE OSC 250MHZ X10 1.2M CABLE
Download: P250B.pdf
P2500SC
P2500SC
Description: SIDACTOR BI 230V 400A DO-214AA
Download: P2500SC.pdf
Description: 250MHZ X 100 2M CABLE LENGTH
Download:
P2500SB
P2500SB
P2500SCLRP
P2500SCLRP
Download: P2500SCLRP.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year