DST10100S-A
DST10100S-A
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
In stock: 88174 pcs
Download: DST10100S-A.pdf
RFQ
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year