CR3100SB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CR3100SB Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CR3100SB
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description THYRISTOR 275V 100A DO-214
Datasheets: CR3100SB.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of CR3100SB
Part Number CR3100SB Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description THYRISTOR 275V 100A DO-214 Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 5232 pcs Data sheet CR3100SB.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CR3110-3000
CR3110-3000
Manufacturers: CR Magnetics, Inc.
Description: CURR SENSE XFMR IN-LINE
In stock: 6469 pcs
Download: CR3110-3000.pdf
RFQ
Description: CURR SENSE XFMR
Download:
RFQ
Manufacturers: Panasonic
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 30MM