CP2000AC54TEP
GE Critical PowerGE Critical Power
CP2000AC54TEP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CP2000AC54TEP
Manufacturer/Brand: GE Critical Power
Product description AC/DC CONVERTER 54V 5.2V 2000W
Datasheets: CP2000AC54TEP.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 168 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of CP2000AC54TEP
Part Number CP2000AC54TEP Manufacturer GE Critical Power
Description AC/DC CONVERTER 54V 5.2V 2000W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 168 pcs Data sheet CP2000AC54TEP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CP2000DC54PEZ
CP2000DC54PEZ
Manufacturers: GE Critical Power
Description: DC/DC CONVERTER 54V 2000W