445815-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 445815-NIST
Manufacturer/Brand: FLIR
Product description ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
Datasheets: 1.445815-NIST.pdf2.445815-NIST.pdf
Stock Condition 506 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 445815-NIST
Part Number 445815-NIST Manufacturer FLIR
Description ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 506 pcs Data sheet 1.445815-NIST.pdf2.445815-NIST.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
445815-NISTL
445815-NISTL
Manufacturers: FLIR
Description: ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
In stock: 770 pcs
Download: 445815-NISTL.pdf
RFQ
445815
Manufacturers: FLIR
In stock: 1478 pcs
Download: 445815.pdf
RFQ
445814
In stock: 2163 pcs
Download: 445814.pdf
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: EXTRACTION TOOL ASSY
In stock: 396 pcs
4458W
4458W
Manufacturers: 3M
Description: PAIR SAVER
Download: 4458W.pdf
Manufacturers: Lumberg Automation
Description: RSWT 4-225/5 M
Download:
Description: SKT CONTACT ASSY SZ 22
Description: CONTACT ASSY
Description: ARINC 404 DUST COVER
Manufacturers: Wiha
Description: KIT TECH SCREWDRIVER/TWEEZER ESD
In stock: 924 pcs
Description: SKT CONT ASSY SZ 22 ARINC 600
445A22A12M00000
445A22A12M00000
Manufacturers: CTS Electronic Components
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Download: 445A22A12M00000.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year