407780A-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 407780A-NIST
Manufacturer/Brand: FLIR
Product description SOUND LEVEL METER
Datasheets: 1.407780A-NIST.pdf2.407780A-NIST.pdf
Stock Condition 66 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 407780A-NIST
Part Number 407780A-NIST Manufacturer FLIR
Description SOUND LEVEL METER Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 66 pcs Data sheet 1.407780A-NIST.pdf2.407780A-NIST.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
407790A
407790A
Manufacturers: FLIR
Description: SPECIALTY BAND ANALYZER
In stock: 27 pcs
Download: 407790A.pdf
RFQ
40777
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN RING CIRC 16-20AWG #4 CRIMP
In stock: 481947 pcs
Download: 40777.pdf
RFQ
407780A
407780A
Manufacturers: FLIR
Description: SOUND LEVEL METER
In stock: 68 pcs
Download: 407780A.pdf
Manufacturers: Fair-Rite Products Corp.
Description: 78 ROD
In stock: 148246 pcs
Download: 4078375111.pdf
407760-NISTL
407760-NISTL
Description: SOUND LEVEL METER
In stock: 253 pcs
Download: 407760-NISTL.pdf
407764-EXT
407764-EXT
Description: EXTENSION CABLE FOR 407764
In stock: 657 pcs
Download: 407764-EXT.pdf
4077B
4077B
Manufacturers: B&K Precision
Description: FUNCTION GENERATOR 80MHZ ARBITRY
In stock: 33 pcs
Download: 4077B.pdf
4078-C
4078-C
Manufacturers: 3M
Description: HALF TAP COVER
Download:
407766-NIST
407766-NIST
In stock: 167 pcs
Download: 407766-NIST.pdf
407766
In stock: 250 pcs
Manufacturers: B&K Precision
Description: FUNCTION GENERATOR 25MHZ DL CHNL
Description: 78 ROD
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year