407026-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 407026-NIST
Manufacturer/Brand: FLIR
Product description LIGHT METER
Datasheets: 1.407026-NIST.pdf2.407026-NIST.pdf
Stock Condition 262 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 407026-NIST
Part Number 407026-NIST Manufacturer FLIR
Description LIGHT METER Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 262 pcs Data sheet 1.407026-NIST.pdf2.407026-NIST.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
4070
Manufacturers: Davies Molding, LLC.
Description: FOOT 0.88" PHENOLIC BLACK
In stock: 75514 pcs
Download: 4070.pdf
RFQ
40702
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN RING OVAL 14-20AWG #6 CRIMP
In stock: 1461935 pcs
Download: 40702.pdf
RFQ
4070AB51H09600
4070AB51H09600
Manufacturers: Laird Technologies
Description: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Download: 4070AB51H09600.pdf
Manufacturers: FLIR
Description: LIGHT METER
In stock: 467 pcs
Manufacturers: FLIR
Description: SOFTWARE & CABLE FOR HEAVY DUTY
Download:
407
Manufacturers: 3M
Description: TAPE MARKING ORG/BLK 3"X 333YDS
Download: 407.pdf
4070A
4070A
Manufacturers: B&K Precision
Description: WAVEFORM GENERATOR
Download: 4070A.pdf
4070AB51Y02300
4070AB51Y02300
Description: GK NICU MESH PU V0 REC
Download: 4070AB51Y02300.pdf
40705X
40705X
Description: CABLE, ANALOG OUTPUT FOR SOUND L
Download:
40705N
40705N
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: FILE,ROUND,CUT 2,8"/203MM
407001-USB
407001-USB
Description: ADAPTER, USB, FOR 407001
Description: CONN SPADE TERM 14-18AWG #8
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year