401025-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 401025-NIST
Manufacturer/Brand: FLIR
Product description LIGHT METER
Datasheets: 1.401025-NIST.pdf2.401025-NIST.pdf
Stock Condition 328 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 401025-NIST
Part Number 401025-NIST Manufacturer FLIR
Description LIGHT METER Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 328 pcs Data sheet 1.401025-NIST.pdf2.401025-NIST.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
401027
Manufacturers: FLIR
Description: LIGHT METER
In stock: 927 pcs
Download: 401027.pdf
RFQ
40101C
40101C
Manufacturers: Murata Power Solutions
Description: FIXED IND 100UH 940MA 177 MOHM
In stock: 56408 pcs
Download: 40101C.pdf
RFQ
Manufacturers: Bopla Enclosures
Description: INSERT STRIP FOR 6MM (1/4") SURF
In stock: 17490 pcs
Download: 4010575.pdf
4010-KFOBDEV-915
4010-KFOBDEV-915
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: KIT DEV SI4010 SI4355 RX 915MHZ
In stock: 642 pcs
Download: 4010-KFOBDEV-915.pdf
401027-NIST
401027-NIST
Manufacturers: FLIR
Description: LIGHT METER
In stock: 466 pcs
Download: 401027-NIST.pdf
401014A
401014A
Description: BIG DIGIT IN/OUTDOOR THERMOMETER
Download: 401014A.pdf
4011
Manufacturers: SCS
Description: CONTAINER COND ROUND W/LID 2.38"
Download:
4010A
4010A
Manufacturers: B&K Precision
Description: FUNCTION GENERATOR 2MHZ
In stock: 397 pcs
Download: 4010A.pdf
Description: FIXED IND 10UH 3A 23 MOHM
Download: 40100C.pdf
Description: BIG DIGIT INDOOR/OUTDOOR THERMOM
Description: PLASTIC END CAP 40MM, BLACK
In stock: 644 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year