XS1000-48N-004
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
XS1000-48N-004 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: XS1000-48N-004
Manufacturer/Brand: Excelsys Technologies Ltd.
Product description AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Datasheets: 1.XS1000-48N-004.pdf2.XS1000-48N-004.pdf3.XS1000-48N-004.pdf4.XS1000-48N-004.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 261 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 261 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Message
Specifications of XS1000-48N-004
Part Number XS1000-48N-004 Manufacturer Excelsys Technologies Ltd.
Description AC/DC CONVERTER 48V 1008W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
XS10021/2 NA005
XS10021/2 NA005
Manufacturers: Alpha Wire
Description: SLEEVING 2" X 100' NATURAL
In stock: 4994 pcs
Download: XS10021/2 NA005.pdf
RFQ
XS170
XS170
Manufacturers: IXYS Integrated Circuits Division
Description: IC RELAY OPTO 100MA 8DIP