4438CPCE20D490-K
Product Overview
Part Number: 4438CPCE20D490-K
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description PICO BOARD +20DBM CHINA
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 4438CPCE20D490-K
Part Number 4438CPCE20D490-K Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description PICO BOARD +20DBM CHINA Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1866 pcs Data sheet
Description: CONN D-SUB PLUG R/A
In stock: 216 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: Schurter
Description: CIR BRKR THRM 10A 240VAC 60VDC
In stock: 2965 pcs
Download: 4439.0005.pdf
RFQ
In stock: 413 pcs
Download:
In stock: 346 pcs
Manufacturers: Schurter Inc.
Description: CIR BRKR THRM 20A 240VAC 60VDC
Download: 4439.0001.pdf
Manufacturers: Schurter
Description: CIR BRKR THRM 3A 240VAC 60VDC
In stock: 153 pcs
Description: CIR BRKR THRM 240VAC 60VDC
4438C-490-PDK
4438C-490-PDK
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: BIDIRECTIONAL +20DBM LINK FOR CH
In stock: 329 pcs
Download: 4438C-490-PDK.pdf
In stock: 199 pcs
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year