4010-AESK1W-315
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
4010-AESK1W-315 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4010-AESK1W-315
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 315MHZ
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 4010-AESK1W-315
Part Number 4010-AESK1W-315 Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 315MHZ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1915 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
4010-DAPB_434
4010-DAPB_434
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: UNI. KEYFOB & PLASTIC CSE 434MHZ
In stock: 4378 pcs
Download: 4010-DAPB_434.pdf
RFQ
4010-AESK1W-434
4010-AESK1W-434
Description: KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 434MHZ
Download:
RFQ
4010-12-130508-CS2360
4010-12-130508-CS2360
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN BACKSHELL ADPTR
In stock: 203 pcs
Download: 4010-12-130508-CS2360.pdf
Manufacturers: Twin Industries
Description: PLUGBOARD CARD EDGE
Download:
4010-5
Manufacturers: ACL Staticide, Inc.
Description: ACRYLIC STRIPPER 5 GAL PAIL
In stock: 842 pcs
Download: 4010-5.pdf
4010-AESK1W-915
4010-AESK1W-915
Description: KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 915MHZ
Download: 4010-AESK1W-915.pdf
In stock: 240 pcs
Download: 4010-12-340812.pdf
In stock: 328 pcs
Download: 4010-10-441112-CS2359.pdf
4010-AESK1W-868
4010-AESK1W-868
Description: KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 868MHZ
4010-DAAKF_868
4010-DAAKF_868
Description: KIT DEMO KEYFOB AES SI4010
Download: 4010-DAAKF_868.pdf
4010-DAAKF_434
4010-DAAKF_434
Description: KIT DEV KEYFOB 434MHZ FOR SI4010
Download: 4010-DAAKF_434.pdf
In stock: 281 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year