DB-5R5D474T
Elna AmericaElna America
DB-5R5D474T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DB-5R5D474T
Manufacturer/Brand: Elna America
Product description CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Datasheets: DB-5R5D474T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DB-5R5D474T
Part Number DB-5R5D474T Manufacturer Elna America
Description CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 24060 pcs Data sheet DB-5R5D474T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DB-7
DB-7
Manufacturers: Amphenol Industrial
Description: CABLE GRIP 3.2-6.3MM ALUMINUM
In stock: 6669 pcs
Download: DB-7.pdf
RFQ
DB-6
DB-6
Description: CABLE GRIP 12.7-15.9MM ALUMINUM
Download: DB-6.pdf
RFQ
DB-60-20PG
DB-60-20PG
Manufacturers: Cannon
Description: DSUB DUSTCAP DB PIN
Download:
DB-5R5D473T
DB-5R5D473T
Manufacturers: Elna America
Description: CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
Download: DB-5R5D473T.pdf
DB-60-20
DB-60-20
Manufacturers: Cannon
Download:
DB-60-20BA
DB-60-20BA
Description: DSUB 25POS PIN DUST CAP
DB-5R5D334T
DB-5R5D334T
Manufacturers: Elna America
Description: CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H