VS-95SQ015
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-95SQ015 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VS-95SQ015
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description DIODE SCHOTTKY 15V 9A DO204AR
Datasheets: VS-95SQ015.pdf
  • Message
Specifications of VS-95SQ015
Part Number VS-95SQ015 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description DIODE SCHOTTKY 15V 9A DO204AR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5718 pcs Data sheet VS-95SQ015.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VS-95PFR40W
VS-95PFR40W
Manufacturers: Vishay Semiconductor Diodes Division
Description: DIODE STD RECOVERY 95A DO-5
In stock: 15509 pcs
Download: VS-95PFR40W.pdf
RFQ
VS-95PFR40
VS-95PFR40
Download: VS-95PFR40.pdf
RFQ
VS-95SQ015TR
VS-95SQ015TR
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 9A DO204AR