RCH50S680R0JS06
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RCH50S680R0JS06 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RCH50S680R0JS06
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description RES CHAS MNT 680 OHM 5% 50W
Datasheets: RCH50S680R0JS06.pdf
Reference Price (In US Dollars)
25 pcs
  • Message
Specifications of RCH50S680R0JS06
Part Number RCH50S680R0JS06 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description RES CHAS MNT 680 OHM 5% 50W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant