PCAN1206E1500BST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCAN1206E1500BST5 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCAN1206E1500BST5
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description RES SMD 150 OHM 0.1% 2W 1206
Datasheets: 1.PCAN1206E1500BST5.pdf2.PCAN1206E1500BST5.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of PCAN1206E1500BST5
Part Number PCAN1206E1500BST5 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description RES SMD 150 OHM 0.1% 2W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant