MAL212019101E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212019101E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Datasheets: MAL212019101E3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
780 pcs
  • Message
Specifications of MAL212019101E3
Part Number MAL212019101E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant